Ataşehir Halı Yıkama

Ataşehir halı yıkama kirlenen halıları en kaliteli şampuanlar ile yıkayarak temizler. Ev ve iş yerlerinde kullanılan halılar zamanla temizlenmeye gereksinim duyar. Siz de evde halıları silmeye ya da kendi imkanlarınızla temizlemeye çalışıyorsanız bu yorucu işlem yerine çok uygun fiyatlara Ataşehir halı yıkama servisimize halılarını verebilirsiniz. Halıları ilk gün ki halinde tertemiz alacağınız firmamız ücretsiz özel servis ile kapınıza gelerek halıları teslim almaktadır. En kaliteli halı yıkama makineleri ile yıkanan halılar temizlendikten sonra tekrardan adrese teslim edilir.

Ataşehir Halı Yıkama
 0216 576 0 333
 0539 627 4 333

Halı yıkama Ataşehir olarak ilçede ki tüm semtlere servis desteğimiz bulunmaktadır. Halıları yıkanır, kurutulur ve paketlenerek hazır hale getirilir. Otomatik makinelerin kullanıldığı temizleme işleminde siparişiniz alınır ve numaralandırılarak servisimize yıkama için götürülür. Kontrol edilen halılar yıkamaya alınır ve ardından yıkama, durulama gibi işlemler sırası ile kusursuz şekilde yapılır. Temiz ve hijyenik hale getirilen halılar tekrardan numaralarına göre adrese teslim edilir.

Zaman içerisinde kirlenen ve toz tutan halılar bunun dışında özellikle içerisinde mikropları barındırır. Özellikle evde bebek, çocuk varsa ve toza karşı alerji probleminiz bulunuyorsa mutlaka halı içerisine gizlenmiş mikroplardan bir an önce kurtulmanız gerekmektedir. Antibakteriyel halı yıkama ile halıların içerisine işleyen kir ve mikroplar sökülür. Halılarınızı kısa sürede temizleyen Ataşehir halı yıkama deneyimli çalışanları ile derinlemesine temizlik sağlar. Bu sayede eviniz mis gibi tertemiz kokar.