Çubuklu Halı Yıkama

Çubuklu halı yıkama olarak Beykoz ilçesinde ki Çubuklu mahallesinde sizlere kaliteli halı yıkama hizmeti sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutan servisimiz kaliteli ve güvenilir çalışanları ile işlerine dört elle sarılmaktadır. Çubuklu mahallesi halı yıkama hizmetimize ulaşmak için bizi telefon numaralarımızdan arayabilir ve ücretsiz servis hizmetimiz ile halılarınızı bize teslim edebilirsiniz.

Beykoz Çubuklu halı yıkama halılarınızı kaliteli ekipmanları ve şampuanları ile temizler. Ücretsiz servis ile kapınıza kadar gelen çalışanlarımız halıları teslim alır ve temizlik sonrasında yine adrese ücretsiz olarak teslim eder. Halılar halı yıkama işlemi öncesinde türlerine göre ayrılır ve uygun yıkama koşulları ile ilk işlem yapılır. Öncelikle vakum özelliği bulunan makineler ile tozlarından arındırılır. Daha sonra tam otomatik ve yarı otomatik gibi çeşitli makineler ile halılar tek tek yıkanır. Yıkama esnasında hem antibakteriyel hem de bitkisel bazlı olan deterjanlar kullanılır.

Çubuklu Halı Yıkama
 0216 576 0 333
 0539 627 4 333

Halı yıkama Çubuklu halılarınızı yıkadıktan sonra özel halı kurutma makinesi ile suyunu alır ve sıkma işlemini gerçekleştirir. Ardından halılarınız askı aparatlarına takılarak iyice kuruması sağlanır. Kısa zamanda kuruyan halılarınız profesyonel ekibimiz tarafından kontrolleri yapılır ve size teslim etmek üzere tarama işlemi yapılır ve güzelce paketlenir. Randevu saati aralığında kuruyan halılarınız adresi geri teslim edilir.

Çubuklu halı yıkama olarak makine halıları, el dokuma halıları, Nepal halılar, Çin halıları, Patchwork ve Step halı türleri profesyonel halı yıkama makineleri ile temizlenir. Siz de hiç vakit kaybetmeden evinizde ki halıları kaldırın ve servisimizi arayarak servis talebinde bulunun. Aynı gün ücretsiz servis ile adrese ulaşım sağlanmaktadır.