Beykoz Halı Yıkama

Beykoz halı yıkama dekorasyon için en önemli parçalar arasında yer alan halıların temizliğini sağlayarak mikropları derinlemesine temizlemektedir. Halılar tozlar, havlar ve gün içerisinde vücuttan dökülen partiküller sebebi ile kirlenmekte ve tam hijyen sağlamak için mutlaka deneyimli ellerde yıkanması gerekmektedir. Dönem dönem temizlenmesi gereken halılar tozlu halde iken ıslatılmamalı ve önce tozları temizlenerek yıkanması sağlanmalıdır. Halı yıkama Beykoz profesyonel hizmeti ve kaliteli deterjanları ile halılarınızı derinlemesine temizlemektedir.

Beykoz Halı Yıkama
 0216 576 0 333
 0539 627 4 333

Firmamız sunduğu halı yıkama hizmeti ile profesyonel ekipmanları sayesinde halınızı ilk gün ki temizliğine kavuşturmaktadır. Halılarınız herhangi bir zarar görmeden tüy ve iplik yapısına göre hijyenik şekilde temizlenmektedir. Öncelikle halılarınız vakım sistemi sayesinde tozlardan arındırılır ve daha sonra şampuanlama ve yıkama işlemine tabi tutulur. Son olarak da kurutma makinesinde suyu sıkılır ve askı aparatlarına takılarak tam kuruması sağlanır.

Halı Yıkama da Profesyonel Hizmet

Halılarınız yapısına uygun şekilde ve yıpranmadan temizlenir. Geniş bir alanda kurutma sağlanan halılar sıkma esnasında halı üzerinde dalga şeklinde su lekesi kalmaması için büyük özenle makineye yerleştirilerek sıkılır. Aynı zamanda durulama işleminde halı şampuanlarının halı üzerinde kalıntı bırakmaması için gerekli özen gösterilir. Halı yıkama süreci bu titizlik ile sonlandırılır.

Halılarınızın adetine göre teslim süresi değişiklik gösterecektir. Aynı zamanda özel halılara uygulanacak işlemlerde halı yıkama sürecini uzatabilmektedir. Hassas ipliklere sahip halılar yine hassas bir temizleme ile Beykoz halı yıkama sayesinde özel yıkamaya tabi tutulur. Halı üzerinde ki zorlu ve çıkmayan lekeler özel leke çıkarıcılar ile çıkartılır. Bu işlem sırasında halı da herhangi bir renk açılması gibi durumlar olmaz. Yapılan tüm işlemler kullanıcının bilgisi dahilinde gerçekleştirilir.

Beykoz ilçesinde yer alan tüm mahallelere haftanın 7 günü servis hizmetimiz mevcuttur. Siz de hiç zaman kaybetmeden kirli ve lekeli halılarınızı bize göndererek kısa sürede teslim alabilirsiniz.