Bostancı Halı Yıkama

Bostancı halı yıkama ile siz de zor ve meşakkatli olan halı yıkama işlemini kendi bilek gücünüzle ya da gerekli temizliği sağlamayan halı yıkama makinesi ile yapmak yerine en dipte ki mikroplara ve bakterilere kadar temizlik sağlayan Bostancı halı yıkama hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımız ile halılarınız ilk gün ki haline gelerek derinlemesine temizlenmektedir. Son teknoloji ürünlerimizle yaptığımız halı temizleme ve kurutma gibi işlemleri gerekli hijyenik halı şampuanları ile yapılır.

Bostancı Halı Yıkama
 0216 576 0 333
 0539 627 4 333

Ücretsiz servis araçlarımız ile evinizden alınan halılar halı yıkama merkezimize getirilerek öncelikle tozları alınır. Halı yıkama Bostancı bu toz alma işlemi ile halının diplerinde ki tozu ve mikropları yüzeye çıkararak tabanında ki tüm bakteriler bu sayede temizlenir. Organik halı şampuanları yüzeye çıkan tüm kiri, tozu ve bakteriyi imha ederek çocukların ve bebeklerin üzerinde rahatlıkla gezip emekleyeceği tertemiz halılar sunar. Halınız hem uzun ömürlü olacak şekilde hem de bakıldığında pırıl pırıl görünüm sağlayan sistemler ile temizlenir. Bu konuda içiniz rahat olabilir.

Halılar renk vb. durumların karışmaması için Bostancı halı yıkama servisimiz halıların cinsine göre bir yıkama programı kullanır. Yıkanan, durulanan ve kurutma işlemi yapılan halılar paketlenerek tekrar evinize kadar ücretsiz olarak teslim edilir. Tüm bu hizmetlerin bedeli ise firmamızın belirlediği oldukça uygun fiyatlara yapılır. Siz de kaliteli, hızlı ve etkili bir halı yıkama için hemen Bostancı halı yıkama servisimizi arayabilirsiniz.