Çengelköy Halı Yıkama

Çengelköy halı yıkama mikrop birikimine ve zararlı bakteri oluşumuna sebep olan halılarınızı aynı gün servis hizmeti ile adresinizden alarak profesyonel halı yıkama makineleri ile Sahil halı yıkama olarak derinlemesine temizler.

Evlerin en güzide eşyaları arasında yer alan halılar tüm gün üzerinde gezindiğimiz ürünlerdir. Belirli aralıklar ile temizliği yapılması gereken halılar evde kendi imkanlarınız ile oldukça zor temizlenmekte ve derinlemesine temizlik için mutlaka halı yıkama firmaları ile görüşmeniz gerekmektedir. Çengelköy halı yıkama olarak halı dibinde biriken tozlar ve kirler derinlemesine temizlenmektedir. Sağlığa zararı bulunan mayt gibi bakterileri barındıran halılar firmamız tarafından kendi özelliklerine göre hijyenik şekilde yıkanmaktadır.

Çengelköy Halı Yıkama
 0216 576 0 333
 0539 627 4 333

Çengelköy Halı Yıkama İle Halılar Tertemiz!

Son sistem teknolojilerin kullanıldığı halı yıkama servisimizde profesyonel makineler ile halılarınız yıkanır ve kurutulur. Merkezimizi ulaştığı andan itibaren temizliğine başlanan halıların öncelikle tozları alınmaktadır. Toz alma işlemi sayesinde yıkama esnasında en iyi temizlik sağlanmış olacaktır. Halı yıkama makinesi ve halının cinsine uygun şampuanlar ile halılar yıkanır ve ardından durulama yapılır. Kurutma makinesinde sıkılır ve son olarak askılara asılarak tam anlamıyla kuruması sağlanır. Kuruyan halılar paketlenerek adrese teslim için hazırlanır.

Halı yıkama Çengelköy olarak sizlere en uygun fiyatlı halı yıkama hizmetini sunmaktayız. Profesyonel hizmet sağlayan firmamız yalnızca tek bir telefon ile kapınıza kadar gelir ve ücretsiz servis hizmeti ile halılarınızı alıp işlem bitiminde kapınıza kadar teslim eder.