Esatpaşa Mahallesi Halı Yıkama

Esatpaşa mahallesi halı yıkama Ataşehir Esatpaşa’da uzun senelerdir halı yıkama hizmetini kaliteli ekibi ve ekipmanları ile sunmaktadır. 1969 yılında kurulan Esatpaşa mahallesi halen günümüzde çok sayıda kişinin yaşadığı bir mahalledir. Halılarınızı her türlü kir ve lekeden kurtarmak, evinizde temiz havayı solumak ve temiz bir zemine basmak için mutlaka halılarını profesyonel halı yıkama firmalarına vermelisiniz.

Esatpaşa halı yıkama olarak her türlü halı çeşidi profesyonel olarak yıkanmaktadır. Kendi cinsine özel halı yıkama şampuanı ve teknikleri ile yıkayarak renk karışımı ya da yıpranmanın önüne geçilmektedir. Her halının yıkanma şekli farklı olduğu için örneğin; antika bir halı ile makine halısı aynı şekilde yıkanmaz. Çünkü antika halılar daha çok yıpranmaya, aşınmaya ve renk atmaya elverişlidir. Bu sebeple siz de halılarınızın formlarını ve renklerini korumak için Ataşehir Esatpaşa halı yıkama servisimize gönderebilirsiniz.

Ücretsiz Alım ve Hızlı Teslimat

Ataşehir Esatpaşa mahallesinde oturan tüm ev ve iş yerleri halılarını ve halıflekslerini deneyimli halı yıkama ekibimizi arayarak ücretsiz servis hizmeti ile adresten alıp tekrar adrese teslim etmektedir. Haftanın 7 günü de kesintisiz olarak çalışan servis hizmetimiz bizi aradığınız gün halıları teslim alarak maksimum 3 gün içerisinde halıları tertemiz yıkayıp kurutup size teslim etmektedir. Halılarınız ilk olarak üzerinde ki toz ve benzeri maddelerden arındırılması için süpürülür. Ardından profesyonel halı yıkama makinesi ile halının cinsine göre özel şampuanlar kullanılarak yıkanır. Son olarak kurutma makinesinde kurutularak askılara asılır ve iyice kuruması sağlanır.

Siz de halılarınızda meydana gelen ve alerjiye sebep olan bakteri ve mikroplardan kurtulmak istiyorsanız hemen Esatpaşa mahallesi halı yıkama hizmetlerimizi arayarak servisimizi çağırabilirsiniz.