Ferhatpaşa Halı Yıkama

Ferhatpaşa halı yıkama her çeşit halı modelini yıkayarak pırıl pırıl parlayan halılarınızı ücretsiz servis hizmeti ile adresinize kadar gelip almakta ve teslim etmektedir. Evlerde ve iş yerlerinde günümüzde bir sürü farklı çeşit halı kullanılmaktadır. Bu halı türleri için ise farklı ve özel işlemlerin uygulanması gereklidir. Halı yıkama Ferhatpaşa servisimiz halı türüne göre işlem yapmakta ve en iyi şampuanlar ile halıları hem temizlemekte hem de dezenfekte etmektedir.

Ferhatpaşa Halı Yıkama
 0216 576 0 333
 0539 627 4 333

Sağlıklı ve uzun ömürlü sonuçlar sağlayan Ferhatpaşa mahallesi halı yıkama ekibimiz bu kapsamda Ataşehir’e bağlı tüm mahallelere hizmet sağlamaktadır. Step tür halılar, hereke halıları, ipek halılar, shaggy halı çeşitleri, Isparta halısı, halıfleks çeşitleri ve yün türünde ki halıların tümü profesyonel halı yıkama makinesi ve şampuanları ile temizlenmektedir. Etkin temizlik sağlayan servisimiz son sistem kullandığı ürünler ile halılarda ki tüm lekeleri derinlemesine çıkarmaktadır.

Evlerde kullanılan halıları sağlıklı bir şekilde temizleyen Ataşehir Ferhatpaşa halı yıkama ayrıntılı temizlik ile toz, kir ve leke bırakmaz. Yıkama sonrasında halı kurutma makinesine konularak suyu alınır ve son olarak kurutma askılarına alınarak kuruması sağlanır. Güven, tecrübe ve uygun fiyat politikası ile Ataşehir halkına hizmet sağlayan halı yıkama servisimizi siz de hemen arayabilir ve aynı gün servis desteğimizden faydalanabilirsiniz.