Fındıklı Halı Yıkama

Fındıklı halı yıkama ev ve iş yerlerinde soğuk havalara karşı zeminleri kaplayan ve aynı zamanda dekoratif olarak da kullanılabilen ev eşyaları arasındadır. Uzun süre kullanılan halılar bir süre sonra içlerinde biriken toz ve kir sebebiyle sağlıksız bir hale gelir. Yüzeysel olarak yapılan halı silme ve süpürme işlemi ise temizlenmesini sağlamaz. Bu noktada devreye giren ekibimiz halıların tam olarak temizlenmesi için anti bakteriyel ilaçlar kullanmakta ve Fındıklı halı yıkama hizmetini ayağınıza kadar getirmektedir.

Fındıklı Halı Yıkama
 0216 576 0 333
 0539 627 4 333

Halıların derin bölgelerine erişen toz ve mikroorganizmaları uzaklaştıran halı yıkama Fındıklı derinlere işleyen halı yıkama yöntemleri ile ortaya mis gibi halılar çıkarır. Fındıklı ilçesinde bulunan tüm sokaklara ve mahallelere ekibimiz tarafından ücretsiz servis gönderilir ve halılar numaralı şekilde alınarak yıkama yerine getirilir. Makineler ile yıkanan halılar kurutma odalarına alınarak kurutulur ve teslimata hazırlanır. Bu sayede halılarınız uzun ömürlü ve sağlıklı bir şekilde kullanılır.

Profesyonel halı yıkama işlemleri uzman personellerimiz tarafından yapılır. Halıların türü belirlenerek yapılan yıkama işlemi doğru ilaçlarla yıkandığında ilk gün ki yeniliğini koruyor. Kullanıma bağlı olarak zamanla kirlenen halılar iş yeri gibi alanlarda ayakkabılarla basılarak kullanıldığı için zor lekeler oluşabiliyor. Leke çıkarma yöntemleri ile Fındıklı halı yıkama ekibi halılarda ki tüm lekeleri özel leke çıkarıcı temizlik malzemeleri ile çıkarıyor.

Sizlere sunulan halı yıkama hizmetimizden faydalanmak ve en uygun fiyatları halılarınızı yıkatmak için Fındıklı halı yıkama firmamızı arayabilirsiniz.