İçerenköy Halı Yıkama

İçerenköy halı yıkama siz değerli müşterilerimize halı yıkama olarak hizmet vermekte ve bu sektörde uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. Birinci koşulumuz hijyen olan halı yıkama İçerenköy farklı türde ki malzemeden yapılan tüm halıları yıkar, kurutur ve paketler. Doğa dostu ve insana zararı bulunmayan halı yıkama şampuanları ile halılar detaylı bir şekilde temizlenir.

İçerenköy Halı Yıkama
 0216 576 0 333
 0539 627 4 333

İçerenköy ilçesinde ki tüm mahallelere ulaşan ekibimiz halılarda meydana gelen kirlenmeyi temizlemek için ücretsiz olarak adresinizden alır ve en kısa sürede temizleyerek adrese teslim eder. Yaklaşık olarak 1 gram halı tozunda 250 bin mikroorganizma ve aynı zamanda 100 milyona yakında mikrop barınmaktadır. İçerenköy halı yıkama ise mikrop taşıyan halılarınızı dezenfekte eder ve mikroplardan arındırır.

Kirden ve mikroptan eser kalmayan halılar iyice köpüklenerek makine ile yıkanır ve ardından durulama işlemine geçilir. Durulama sonrası halılar kurutulur ve paketleme yapılarak ücretsiz şekilde adrese teslim edilir. Doğru tekniklerle ve dezenfekte ürünlerle temizlenen halılar mikroplardan arınır ve alerji gibi rahatsızlara neden olmaz.

İçerenköy halı yıkama ile tanışın ve yaptığımız kaliteli hizmetten siz de faydalanın. Her türlü halı modeli yıkanarak temizlenen halı yıkama firmamıza siz de hiç vakit kaybetmeden ulaşabilirsiniz.