Ataşehir İnönü Halı Yıkama

İnönü halı yıkama evlerde ve iş yerleri gibi ortamlarda kullanılan halıları kaliteli halı şampuanları ve otomatik makineleri ile yıkamaktadır. Evleri diğer malzemelere göre halılar daha çok kirlenmekte ve içerisinde mikrop barındırmaktadır. Tüylerin arasında giren bakteri, toz ve kirler yürüdükçe havaya kalkarak aynı zamanda alerjiye sebep olmaktadır. Siz de temiz bir ortamda soluk alıp vermek ve temiz halılar üzerinde rahatça gezinmek için İnönü mahallesi halı yıkama servisimizi hemen arayabilirsiniz.

İnönü Halı Yıkama
 0216 576 0 333
 0539 627 4 333

Halı yıkamak için özel olarak üretilen makineler ile halılar derinlemesine temizlenir ve lekelerden arındırılır. Üzerinde ki leke ister çay lekesi olsun isterseniz bilinmeyen bir leke profesyonel ekibimiz halının üzerinde ki lekeleri derinlemesine temizlik sağlayan ilaçlar ile çıkarmaktadır.

Profesyonel Ekipmanlar ve Kaliteli İşçilik

İnönü halı yıkama güvenilir ve aynı zamanda tecrübeli bir halı yıkama firmasıdır. Ataşehir İnönü mahallesinde ikamet eden tüm ev ve iş yerlerine ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır. Üstelik halılarınız belirtilen adresten aynı gün içerisinde alınarak kısa sürede sizlere teslim edilmektedir.

Profesyonel halı yıkama makineleri ile yapılan temizlikte kesinlikle halılar zarar görmez. Halı yıkama makinesinin içerisine konulan halı şampuanları ile halılar doğru ve etkili şekilde temizlenir. Her türlü halı temizliğini yapan İnönü halı yıkama standart halı, deri halılar, el dokuması halılar, shaggy halılar, İran halıları ve Bünyan halıları gibi her türlü halı çeşidini yıkar. Siz de hemen servis hizmetimizi arayarak ücretsiz servis hizmetimizi talep edin ve halılarınız ilk gün ki yeniliğinde temizlenerek size teslim edilsin.