Kanlıca Halı Yıkama

Kanlıca halı yıkama Beykoz ilçesinin tüm mahallelerine ücretsiz halı yıkama ekibini aynı gün yönlendirmektedir. Halı yıkama sektörünün öncü firmaları arasında yer alan Sahil halı yıkama teknolojik halı yıkama makineleri ve kurutma makinesi ile halılarınızı dört dörtlük temizlemektedir. Uygun ve ekonomik çözümler sunan servisimiz ev hanımlarının yüzünü güldüren çalışmaları devam ettirmektedir.

Halı yıkama Kanlıca yaşam alanlarınızı tehdit eden ve içerisinde mikrop barındıran halılarınızı antibakteriyel şampuanlar ile temizlemektedir. Evde ya da iş yerinde kullanılan tüm halıların temizliği firmamız çalışanları ve kaliteli ekipmanları ile sağlanmaktadır. Otomatik halı yıkama makineleri ile yapılan temizlik oldukça etkili olmaktadır. Eğer sizinde halılarınız kirliyse hemen bizi arayarak ücretsiz servis hizmetimizi çağırabilirsiniz.

Beykoz Kanlıca Halı Yıkama
 0216 576 0 333
 0539 627 4 333

Sağlık şartlarınızı zorlamadan ve halılarınız bakteri yuvasına dönmeden önce mutlaka halılarınızı belirli periyotlar ile yıkatmalısınız. Bir telefon kadar yakın olan servisimiz uzman elemanları ile ve kaliteli ekipmanları ile köklü bir temizlik sağlamaktadır.

Halı Yıkama, Kurutma ve Paketleme

Halı yıkama işlemi birkaç aşamada ilerlemektedir. Halılar türlerine göre ayrılmakta ve öncelikle halı üzerinde ki tozlar alınmaktadır. Kanlıca halı yıkama olarak halılar ikinci aşamada içi su dolu havuzlarda bekletilerek kirlerin yumuşaması sağlanıyor. Bu sayede katılaşmış kirler yumuşuyor. Havuza katılmış olan deterjan ve şampuanlar sayesinde en iyi çözünürlük sağlanıyor. Ardından asıl aşamaya sıra geliyor. Bu aşamada halılar tam ya da yarı otomatik makinelerde yıkanır. Firmamızda yapılan yıkama, sıkma ve kurutma işlemlerinin tümü makineler ile sağlanmaktadır. Özel askı aparatlarında halılarınızın tamamen kuruması sağlanır.

Son olarak parfüm sıkma işlemi yapılır ve halılar paketlenerek teslimata hazır hale getirilir. Teslimat öncesinde kayıtlı olan telefon numaranız aranarak teslimat zamanı uygun şartlara göre belirlenir. Halılar Kanlıca halı yıkama ekipleri tarafından adrese teslim edilerek işlemler sona erer.