Kavacık Halı Yıkama

Kavacık halı yıkama hizmetleri ile halılar üzerinde ki tozlar ve diğer tüm zararlı bakteriler profesyonel şekilde temizlenmektedir. Evinizde tam bir hijyen sağlamaya yardımcı olan servisimiz halıların temizliğini derinlemesine yapmaktadır. Firmamız halı yıkama hizmeti ile her halının tüy ve iplik yapısına göre temizleme yapmaktadır. Bu sayede halılar herhangi bir zarar görmez ve hijyenik hale gelir.

Kavacık Halı Yıkama
 0216 576 0 333
 0539 627 4 333

Tozlardan arındırılan halınız ikinci aşamada özel halı şampuanları ile yıkamaya tabi tutulur. Profesyonel halı yıkama makinesi ile halılar detaylı bir şekilde yıkanır. Durulama işleminde halı üzerinde ki şampuan iyice akıtılarak derinlemesine temizlenir. Yıpratmadan ve herhangi bir zarar görmeden halılarınız kurutma makinesine konularak sıkılır. Ardından geniş bir alanda askı aparatlarına takılarak halıların kuruması sağlanır. Halı yıkama Kavacık kaliteli ekipmanları sayesinde halıları kısa sürede temizler. Halının cinsine göre temizleme aşamaları değişiklik göstermektedir. Üstelik halı üzerinde lekeler varsa bunlara özel işlemler yapılır.

Kavacık Halı Yıkama Sayesinde halı içerisinde ki bakteriler detaylı temizlik sağlayan makineler tarafından temizlenir. Halılarınız ister standart halı olsun ister yünlü halı her türde ki halıların yıkama işlemi yapılmaktadır. Metrekare hesabı ile yapılan yıkama işleminde halınızın eni ve boyu ölçülür çıkan rakamlar çarpılarak halının m2’si bulunur. En uygun fiyatlara sağladığımız profesyonel hizmetimiz ile Beykoz bölgesinde ki tüm ilçelere haftanın 7 günü ulaşmaktayız. Siz de Beykoz ilçesinde oturuyorsanız ücretsiz servis hizmetimiz için bizi arayarak hemen servis talebinde bulunabilirsiniz.