Kayışdağı Halı Yıkama

Kayışdağı halı yıkama halıları ücretsiz servis desteği ile ev ya da ofisinize gelerek alır ve işlem bittikten sonra tekrar ücretsiz olarak adresinize teslim eder. Halı yıkama servisine getirilen halılar öncelikle toz ve kirden arındırılması için süpürme işlemi yapılır. Daha sonra halıların cinsine göre bir yıkama programı seçilir ve makineye konulan halı şampuanı ile halınız yıkanır. Eğer üzerinde lekeler varsa leke çıkarma işlemi yapılır. Bunun için özel deterjanlar kullanılır. Halı üzeri kontrol edilerek çıkmayan herhangi bir leke varsa halı tekrardan yıkanır. Durulama yapılarak halı kurutma makinesine konularak suyu sıkılır ve askılara asılarak kuruması sağlanır. Özel poşetleme yapılarak halılar adrese teslim edilir.

Kayışdağı Halı Yıkama
 0216 576 0 333
 0539 627 4 333

Kayışdağı halı yıkama olarak halılarınız muazzam şekilde yıkanarak en uygun ortamlarda kurutulur. Siz de Ataşehir ilçesi Kayışdağı mahallesinde oturuyorsanız bizleri hemen arayarak halılarınızı güvenilir ellere teslim edebilirsiniz. Halı yıkamada önemli olan temizliği yapılacak halının cinsidir. Her halı türü için aynı işlem ve deterjan kullanılmaz. Halınızın özelliklerine göre halı temizliği yapan servisimiz buna göre halı yıkama işlemini yapar.

Halı yıkama Kayışdağı olarak ipek halılar, standart halılar, step halılar, hereke halılar, İran halıları, shaggy halılar, Isparta halıları, yün halılar ve halıfleksler etkili şekilde yıkanır. Vermiş olduğunuz adresinize gönderilen ekibimiz halınız için size fiş verir ve numaralandırma yapar. Ücretiz servis araçlarımızı adresinize yönlendirmemizi istiyorsanız bizi sabit telefon ya da cep telefonu numaramızdan arayabilirsiniz.