Ümraniye Halı Yıkama

Ümraniye halı yıkama İstanbul’un Ümraniye ilçesindeki kullanıcılara ücretsiz servis hizmeti ile ulaşarak adresten alınan halıları en hijyenik koşullarda yıkanarak tekrar adrese ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Kalite ve hijyen konusunda gerekli tüm ekipmanlara sahip olan firmamız halılarınızı profesyonel ve kaliteli halı şampuanları ile temizlemektedir.

Ümraniye Halı Yıkama
 0216 576 0 333
 0539 627 4 333

İstanbul Anadolu Yakasında bulunan Ümraniye halı yıkama servisimiz Nepal, step, shaggy, Milas, el dokuma, makine halısı ve tüm diğer halı çeşitlerini itina ile en uygun koşullarda temizlemektedir. Ekibimiz halı yıkama konusunda bilgili ve tecrübelidir. Halı yıkama aşamasında ilk olarak ücretsiz bir şekilde halılarınız servis ekiplerimiz tarafından alınır. Yıkama merkezimize getirilen halıların üzerinde ki toz makine ile temizlenir. Ardından halı yıkama makinesi ve şampuanlar ile halınız yıkanır. Ardından halı kurutma makinesine yerleştirilen halı iyice sıkılır ve nemini alması için kurutma odasında ki askılara asılır.

Halı yıkama Ümraniye olarak halılarınız koku yapmadan ve rutubetlenmeden güvenle kurutulur. Siz de servis hizmetlerimizi günün her saati arayabilir ve gün içerisinde servis talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti çerçevesinde sizlere sunduğumuz tüm hizmetlerimiz en iyi makine ve deterjanlar ile yapılmaktadır. Üstelik yorgan ve battaniye de yıkayan servisimiz eşyalarınızı tertemiz şekilde sizlere teslim eder.