Üsküdar Halı Yıkama

Üsküdar halı yıkama günlük hayatımızın vazgeçilmez eşyaları arasında yer alan genellikle ev ve iş yerlerinde kullanılan tekstil ürünleri arasında ki halıların temizliğini sağlamaktadır. Zamanla kullanımdan dolayı kirlenen, üzerinde lekeler ve bakteriler oluşan halıların yıkanması ve temizlenmesi gerekmektedir. Biz de halı yıkama işlemi ile sizlere son teknoloji ürünlerimizle hizmet sağlamaktayız. Gün geçtikçe insanlar için kolaylaşan hayat şartlarına bir yenisi daha ekleniyor. Siz de evde kendi şartlarınız altında halı yıkamak yerine profesyonel ekipmanlar ile sağladığımız halı yıkama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Halılarınız kaliteli yöntemler ile temizlenmekte ve üzerinde ki lekeler detaylı bir şekilde çıkarılmaktadır. Ücretsiz servis desteği ile evinizden alınan halılar yine aynı şekilde yapılan kurulama ile neminden arındırılır ve adresinize teslim edilir. Halı türüne göre ayrıştırılarak yapılan yıkama da halılarınızın türüne göre titiz bir şekilde temizlenir.

Üsküdar Halı Yıkama
 0216 576 0 333
 0539 627 4 333

Halı Yıkamada Profesyonel Hizmet

Üsküdar halı yıkama öncelikle evlerden halıları toplar ve merkezimize getirerek halıların tozları güzelce alınır. Bu işlem tam otomatik makineler ile sağlanır. Kaba kiri alınan halılar daha sonra içi su dolu havuzlarda bekletilir ve kirin yumuşaması sağlanır. Bu sayede gerekli şampuan ile yapılan yıkama da kirlerin dirençleri azalır ve kolaylıkla lekeler ile birlikte kirlerden arındırılır.

Halı yıkama Üsküdar olarak halılarınız kesinlikle zarar görmeden en hijyenik şekilde yıkanmaktadır. Halıların özüne nüfus eden en dipte ki kirler bile kullandığımız bakteriyel şampuanlar ile temizlenir. Gerekli temizliğe ulaşmış halılar daha sonra durulama işlemine alınır. Halı yıkama esnasında üzerine uygulanan tüm ürünler bu aşamada temizlenir ve halıdan kirler ile birlikte arındırılır.

Halılarınız sıkma makinelerine sarılarak yerleştirilir ve burada sıkılarak neredeyse %95 civarında nemden arındırılır. Halılar sıkma işleminden sonra askı aparatlarına asılarak iyice havalandırılıp %100 kuruması sağlanır.

Tamamen kurutulan halılar Üsküdar halı yıkama olarak son olarak kontrolden geçilir ve teslim etmek üzere paketlenerek özenle adresinize teslim edilir. Siz de kaliteli ve hijyenik bir halı yıkama hizmeti için hemen bizi arayabilirsiniz. İstanbul Üsküdar ilçesinde ki tüm mahallelere ücretsiz servis hizmetimiz haftanın 7 günü kesintisiz olarak çalışmaktadır.