Yeni Sahra Mahallesi Halı Yıkama

Ataşehir Yeni Sahra mahallesi halı yıkama 1974 yılında mahalle haline gelmiş bu yerleşim yerinde kaliteli ve profesyonel makineler ile sizlere hizmet vermektedir. 15 cadde ve 98 adet sokak bulunan Ataşehir Yeni Sahra mahallesinde ikamet eden tüm evlere ve iş yerlerine ulaşarak halılarını ücretsiz şekilde teslim alıp yine ücretsiz olarak tertemiz yaparak sizlere teslim etmektedir. Halıların daha temiz kalması, mikrop ve bakteri barındırmaması ve uzun ömürlü olması için siz de düzenli olarak halılarınızı yıkatın.

Yeni Sahra Halı Yıkama
 0216 576 0 333
 0539 627 4 333

Artık yeni nesil halı yıkama sistemlerinin yer aldığı teknolojiyi kullanan firmamız halıları önce toz alma makinesiyle güzelce temizler. Ardından otomatik halı yıkama makinesi ile halıları baştan sona tek tek halı yıkama şampuanı ile tertemiz yapar. Siz de evde yapılan yüzeysel temizlik ile uğraşmak yerine halıların diplerinde oluşan akarlar, bakteri ve mayt gibi sorunların yok edilmesi için hemen halılarınızı yıkatın. Hijyenik bir yaşam ortamında hem siz hem de aileniz bir çok hastalıktan ve alerjiden bu sayede korunacaktır.

En etkili halı yıkama ürünlerinin kullanıldığı Yeni Sahra halı yıkama halı üzerinde ki tüm lekeleri söker. Kötü koku ve nem gibi sorunlar otomatik halı kurutma makinesi ile bertaraf edilir. Halılar makineye konularak hemen kurutulur ve özel kurutma odasında ki askılara asılarak üzerinde ki tüm nem alınır. Yeni Sahra mahallesi halı yıkama olarak halılarınız mis gibi temizlenir ve asla pişman olmazsınız. Siz de tertemiz ve mis gibi kokan, bakterilerden arınmış halılar için hemen ücretsiz servisimizi çağırabilirsiniz.