Battaniye Yıkama

Image

Battaniye Yıkama

Kış mevsimi yaklaşırken bayanlar kış temizliğine başlamaktadırlar. Kış temizliğinde en önemli ve zorlu olanı sizin de aklınıza geldiği gibi battaniye yıkamadır. Battaniyenizi evde yıkamaktansa profesyonel temizlik firmalarına yıkatmak az da olsa üzerinizdeki temizlik yükünü hafifletecektir. Temizlik firmalarının kullandığı makineler sayesinde her türlü bakteri mikrop ve deri kalıntısından arındırılarak en temiz halleriyle müşteriye teslim edilmektedir.  

Sahil halı yıkamanın battaniye yıkama hizmeti müşterilerimiz tarafından beğenilmekte olup kış aylarına girmeden önce sürekli tercih edilmektedir. Kullanmış olduğumuz özel temizleyicilerin yanı sıra makinelerimizin özellikleri sayesinde battaniyeleriniz en ince ayrıntılarına kadar temizlenirler. Sahil halı yıkamada her çeşit battaniye yıkanabilmektedir. Temizlenmesi yapılmış battaniyelerinizi son teknoloji olan kurutma makinelerimizde zarar görmeden kurutulmaktadır. Bu sayede battaniyeleriniz kimyasal maddelere temas edilmeden temizlenip kurutulmaktadır.

Müşterilerine güvenilir ve profesyonel hizmet sunan Sahil Halı yıkama battaniye yıkamada temizlikteki üstün başarısıyla gün geçtikçe müşterilerinin tek tercihi haline gelmeye başlamıştır.

Sahil Halı Yıkama Telefon 0(224)

544 07 07

Müşteri Hizmetleri
Sahil Halı Yıkama Telefon Whatsapp Müşteri Sipariş Hattı