Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

 • Ücretsiz servisiniz var mı ?

  Evet. Halılarınız veya yorganlarınız randevu aldığınız gün ve saat içerisinde kapınızdan ücretsiz alınıp teslim edilir.

 • Çalışma saatleriniz ve günleriniz ne şekildedir ?

  Hafta sonları dahil haftanın her günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.

 • Bursa'nın her yerine servisiniz var mı ?

  Mudanya ve çevresine servis hizmeti vermekteyiz...

 • Halılarımız teslim edilirken parfümlenip poşetleniyor mu ?

  Tabiki halılarınız en kaliteli poşet malzemeleriyle poşetlenip parfümleniyor. Evinizde mükemmel bir koku hissedeceğinizden emin olabilirsiniz. Parfüme karşı herhangi bir rahatsızlığınız veya alerjiniz var ise randevu için aradığınızda konuyu mutlaka belirtiniz.

 • Fiyatlarınızda pazarlık payı var mıdır ?

  Fiyatlarımızda pazarlık payı malesef yoktur.

 • Kurumsal firmalara hizmet veriyor musunuz ?

  Kurumsal firmalara da hizmet vermekteyiz.

 • Koltuk köpürtme fırçanız etrafa su sıçratır mı?

  Köpükleme fırçamız tamamen özel tasarım, duvarlı fırça denilen fırça tipidir ve etrafa kesinlikle bir damla bile su ve köpük sıçratmamaktadır.

 • Halılarımı poşetten çıkarmadan kaç gün boyunca bekletebilirim ?

  Halılarınızı poşetten çıkarmadan en fazla 3 gün tutabilirsiniz. Çünkü soğuk ortamdan çıkıp sıcak ortama girdiği için veya halılarınızdaki parfüm içeride sıkışacağı için halılarınız poşet içerisinde terleme yapabilir. Bu terlemenin sebebide küf tutmasına yol açabilir. Fakat halılarınızın poşetlerini üstünden ve belli birkaç bölümünden yırtarak havalandırırsanız, yinede fazla bekletmeden bir ay gibi bir süre zarfında poşette tutabilirsiniz.

 • Halıma leke bulaştığında ne yapmalıyım ?

  Halınıza sıcak su (kök boyalı halılara su dahil müdahele etmeyin) döküp başka hiç bir işlem yapmadan firmamızı aramalısınız çünkü halınıza bulaşan lekeyi, sizler yapacağınız işlemlerle diğer kısımlarınada geçirebilir veya temizlemek için lekeye sürdüğünüz deterjanlar ile lekenin halı ipliğine iyice yapışmasına neden olabilirsiniz.

 • Halı üzerindeki mobilya izlerini nasıl yok ederim ?

  Evlerde kullandığımız mobilyaların ara sıra yerlerini değiştirmek zorunda kalıyoruz ama en büyük sorunumuz mobilyaların eski yerlerinde iz bırakması. Peki nasıl kurtuluruz bundan ? Çözüm çok basit, bu izleri ortadan kaldırmak için izlerin üzerine birer parça buz koyun ve erimesini bekleyin. Daha sonra üzerinde elektrik süpürgesini gezdirin. İzden eser kalmadığını göreceksiniz.

 • Halı yıkama hizmetinde ödeme nasıl belirlenmekte ve ne şekilde yapılmaktadır ?

  Halılarınız, tesisimizde yıkama ve kurutma işlemleri bitimi sonrasında sizlere teslim edilir ve sonrasında ödeme talep edilmektedir.

 • Halı yıkama hizmetlerinde garanti veriyor musunuz?

  Halı yıkama hizmetlerimizde halılarınızın temizliği konusunda %100 memnuniyet garantisi ile çalışmaktayız. 3’ lü kontrol sistemi ile halılarınız yıkamadan önce, yıkamadan sonra ve paketleme aşamasında çok detaylı bir şekilde kalite kontrolden geçmektedir. Buna rağmen halılarınızda problem olduğunu düşünüyorsanız halılarınız ücretsiz bir şekilde yeniden yıkanmaya alınacaktır.

 • Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra kuruma süresi ne kadardır?

  Kuruma süresi tamamen koltuk kumaşınızın türüne ve hava şartlarına göre değişkenlik göstermektedir. Genelleme olarak koltuklar yaz mevsiminde 4 saat, kış mevsiminde ise 8 saat civarında kurumaktadır

 • Koltuklardaki lekeler için %100 garanti veriyor musunuz ?

  Tabiki %100 garanti veremiyoruz. Lekeler kumaş türüne , lekenin türüne,lekeye daha önce müdahele edilip edilmemesine (herhangi bir temizleyici ile müdahele etmenizi kesinlikle tavsiye etmiyoruz) ve lekenin ne zaman koltuğa bulaştığına bağlıdır. Onlarca müşteride çıkarılan aynı türden lekenin bir başka müşterinin koltuğunda çıkmama ihtimali çok nadirde olsa karşımıza çıkabilmektedir. Bu konuda sizlere garanti veren firmalara güvenmemeniz sizin yararınıza olacaktır. Temizlik endüstrisinde kalitesini kanıtlamış dünya markalarının bile leke ilaçlarına tam tamına güvenemediği bu piyasada, bizim bu garantiyi vermemiz kendimiz ve sizi yanıltmak olacaktır. Leke konusu hakkında hem bizim daha detaylı bilgi verebilmemiz hemde aklınızdaki soruların cevapları için lütfen iletişim numaralarımızı arayarak sorularınızı iletiniz.

 • Koltuklarımı yıkatmak istiyorum sizi ne zaman aramalıyım ?

  3 veya 4 gün önceden arayıp randevu almanız yeterlidir.

Sahil Halı Yıkama Telefon 0(224)

544 07 07

Müşteri Hizmetleri
Sahil Halı Yıkama Telefon Whatsapp Müşteri Sipariş Hattı